• Warsztaty dietetyczne - projekt "Działaj Lokalnie"

• Kolejną "rodzicielską" lekcję w ramach projektu "Działaj Lokalnie" poprowadziła pani Magdalena Kokosińska przybliżając szóstoklasistom zasady zdrowego żywienia. Warsztaty dietetyczne składały się z dwóch częci: teoretycznej i praktycznej, która wzbudziła największe emocje i apetyty. Tym razem w menu był hummus z ciecierzycy i suszonych pomidorów oraz koktajl z awokado i bananów. Pycha i jakie zdrowe!

• Wybory władz Samorządu Uczniowskiego

• W piątek 30 września odbyły się wybory władz Samorządu Uczniowskiego poprzedzone kampanią wyborczą. Na ścianach i gazetkach pojawiły się plakaty, programy kandydatów, wyborcze obietnice. Wrzucanie głosów do urny to wielkie przeżycie. W napięciu czekamy na ogłoszenie wyników i pierwsze decyzje nowych władz.

• Soptkanie z jeżem w 3b
          • Soptkanie z jeżem

• A właściwie z oswojoną Panią Jeżową imieniem Róża, którą przyniósł do szkoły tata naszej trzecioklasistki Wiktorii. Jeż był pełen energii, sympatyczny, ruchliwy, towarzyski i nie bardzo najeżony.

• Logopedyczne "Laboratorium Przyszłości"
          • Logopedyczne "Laboratoria Przyszłości"

• Okazuje się, że aparat fotograficzny z projektu "Laboratoria Przyszłości" może być znakomitą pomocą na zajęciach logopedycznych. Utrwalić swoją minę podczas ćwiczenia wymowy głosek - bezcenne...

• Polsko - ukraińskie warsztaty kulinarne

• Pierwszo- i drugoklasiści wzięli udział w warsztatach kulinarnych w ramach projektu "Działaj Lokalnie". Powstało mnóstwo smakołyków, nie zabrakło też akcentu ukraińskiego - pierogów z owocami. Zgodnie z założeniami projektu wsparcia udzieliły mamusie uczniów z Polski i Ukrainy.

• Kulinarne wyczyny szóstoklasistów

• Pracownia STEAM wyposażona dzięki projektowi "Laboratoria Przyszłości" to doskonałe miejsce do realizowania pomysłów kulinarnych. Skorzystali z tej okazji szóstoklasiści, zobaczcie jakie były tego skutki.