• Elektroniczna Skrzynka Podawcza jest systemem służącym do przesyłania pism w formie elektronicznej do Szkoły Podstawowej im. W.H. Gawareckiego w Małej Wsi.

W celu skorzystania z Elektronicznej Skrzynki Podawczej dostępnej na platformie ePUAP, niezbędne jest spełnienie następujących warunków:

• założenie indywidualnego (darmowego) konta na platformie;
        • posiadanie profilu zaufanego lub certyfikatu kwalifikowanego;
        • podpisanie przesłanego pisma.

Rejestracja konta. Wejdź na stronę www.epuap.gov.pl aby rozpocząć proces rejestracji konta. Konto na ePUAP można założyć korzystając z: Profilu Zaufanego, bankowości elektronicznej niektórych banków, e-dowodu oraz certyfikatu kwalifikowanego. Osoby, które nie posiadają żadnego z tych narzędzi, zostaną przeprowadzone krok po kroku przez proces rejestracji Profilu Zaufanego. Profil Zaufany należy potwierdzić w ciągu 14 dni w wybranym punkcie. Profil Zaufany można potwierdzić również elektronicznie za pomocą bankowości internetowej niektórych banków.

Aby złożyć pismo przez skrzynkę podawczą ePUAP należy:

• Zalogować się na platformie ePUAP
        • W polu Znajdź urząd wpisać miejscowość: Mała Wieś lub kod pocztowy: 09-460 i z wyświetlonej listy wybrać Szkołę Podstawową w Małej Wsi.
        • Z lewej strony wybrać zakładkę Katalog spraw.
        • Obok nazwy szkoły wybrać Pokaż sprawy wybranego urzędu.
        • W sekcji Sprawy ogólne wybrać Pisma do urzędu, a następnie Pismo ogólne do podmiotu publicznego i kliknąć Załatw sprawę.
        • Wpisać tytuł pisma, treść pisma, adresata, opcjonalnie dodać załączniki i przesłać do adresata.
        • Pismo powinno być podpisane podpisem kwalifikowanym lub profilem zaufanym. Nadawca otrzymuje zwrotnie Urzędowe Potwierdzenie Przedłożenia (UPP).

Pozostałe instrukcje dotyczące obsługi platformy ePUAP w zakresie: zakładania konta, wysłania dokumentów, podpisywania itp. znajdują się w dziale Pomoc serwisu ePUAP.

Strona główna elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej znajduje się
        pod adresem:
        www.epuap.gov.pl

Adres skrytki ePUAP Szkoły Podstawowej w Małej Wsi wskazanej do przesyłania pismw formie dokumentów elektronicznych: /SPMalaWies/SkrytkaESP