• Walentynki 2024
          • Dzień Zakochanych

• 14 lutego w szkole zaczerwieniło się od serduszek. Na ławeczce zakochanych można było spotkać pary, a nawet całe klasy i to z wychowawczyniami i panią dyrektor. Jak widać na zdjęciach temperatura uczuć była wysoka.

• Dni Bezpiecznego Internetu

• Po raz kolejny w naszej szkole obchodziliśmy Dni Bezpiecznego Internetu (DBI). Zajęcia dostosowane były do wieku uczniów i  przeprowadzane podczas lekcji informatyki. W trakcie prelekcji i wspólnych zabaw wykorzystano materiały ze strony saferinternet.pl. Uczniowie tworzyli plakaty i prezentacje przedstawiające internetowe zagrożenia oraz sposoby ich unikania w codziennym życiu. Brali udział w lekcjach online organizowanych w ramach DBI: Mój (nie)widzialny cyfrowy ślad; Prywatność w sieci – czemu jest ważna i jak ją chronić? Uczniowie klas VII i VIb wzięli udział w projekcie „Bezpieczni w sieci” oraz ukończyli szkolenia on-line: „Cyberzagrożenia. Nie wpadnij w sieć przestępcy”; „Cyfrowe ślady i wizerunek online” podnosząc swoje kompetencje w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego (projekt kończy się certyfikatem dla nauczycieli, uczniów i szkoły).

• Bal Przebierańców

• Za nami Tłusty Czwartek i szalona zabawa ostatkowa – Bal Przebierańców. Taneczne rytmy rozchodziły się po wszystkich zakątkach szkoły, a pomysłowość w wymyślaniu strojów nie znała granic. Dziękujemy Radzie Rodziców – bez Was nie byłoby tak wspaniale. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.